PO CO ROBIĘ, TO CO ROBIĘ

i jakie mam doświadczenie

W czym jestem mocny

Po co szkolę i doradzam?

Niezależnie od tego nad czym chcesz pracować – poprawą komunikacji, lepszą organizacją czasu, skuteczniejszym delegowaniem itp. stajesz przed koniecznością wprowadzenia zmian w swoim dotychczasowym funkcjonowaniu. 

Zmiany są naturalne ale są też trudne, a nawet bardzo trudne. Im solidniej się do nich przygotujesz, tym lepiej poradzisz sobie z przeciwnościami czy niespodziankami, które pojawią się na Twojej drodze. Czytaj: zwiększysz szansę powodzenia i doprowadzenia zaplanowanych spraw do końca. 

Zacząłem szkolić i prowadzić konsultacje, właśnie po to, by pomagać innym łatwiej przechodzić przez zawirowania czy wyzwania zawodowe (lub prywatne).

Pokazuję jak krok po kroku wdrażać zmiany w swoim życiu (walczyć z dylematami decyzyjnymi, korzystać z przydatnych narzędzi czy technik, podtrzymywać nawyki, trwać w postanowieniach).

Moja HISTORIA

Jak to się u mnie zaczęło?

Sporo musiałem się nauczyć, wiele przetestować, by zrozumieć i dojść do tego etapu, w którym jestem teraz. 

W swoim życiu zmarnowałem trochę czasu i w pewnym momencie stwierdziłem, że coś z tym trzeba zrobić. Pracowałem w branży szkoleniowej od lat, jednak był czas, gdy zajmowałem się głównie kulisami trenerki: przygotowywałem oferty, programy, prowadziłem rozmowy handlowe, odpowiadałem za dokumentację, harmonogramy i organizację. W tamtym okresie szkoliłem jedynie z doskoku. 

Musiałem postawić wszystko na jedną kartę i nie żałuję. Diametralnie zmieniłem podejście – przestałem czekać „aż ktoś mnie dostrzeże”, założyłem firmę i zacząłem pracować na własną markę.

Jestem wdzięczny za tamten czas – pozwolił mi poznać branżę szkoleniową od podszewki. Nie miałem jednak wątpliwości w czym się spełniam. Mimo przydatnych doświadczeń „to nie było to” i cieszę się, że zdecydowałem się na całkowity powrót na salę szkoleniową. 

skąd to wiem

Jakie mam doświadczenie

Realizowałem projekty szkoleniowe dla wielu firm i organizacji, zarówno jako trener, jak i kierownik projektu. Pracowałem jako „łowca głów”, rekruter, handlowiec oraz doradca zawodowy.

Oprócz doświadczenia biznesowego mam autentyczne przygotowanie merytoryczne.

Jestem dyplomowanych psychologiem i licencjonowanym praktykiem NLP, współpracuję z łódzkimi uczelniami wyższymi.

Dlaczego to takie ważne? Bo uczestniczenie w szkoleniu, to nie tylko poznanie kilku psychologicznych technik i narzędzi, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło dzienne autentycznych potrzeb i motywacji (dopiero, gdy pracujemy na nich możemy liczyć na długofalową skuteczność).